WROCŁAW - Oleśnica - SYCÓW - Kobyla Góra - OSTRZESZÓW

Wrocław, ul. Dawida

poniedziałek - sobota

7:30    9:45    11:00    12:55    15:15    16:35    17:55    20:00


niedziela

9:00    11:00    16:35    20:00

Wrocław, Galeria Dominikańska

poniedziałek - sobota

7:36    9:51    11:06    13:01   15:21    16:41    18:01    20:06


niedziela

9:06    11:06    16:41    20:06

Wrocław, pl. Grunwaldzki

poniedziałek - sobota

7:42    9:57    11:12    13:07    15:27    16:47    18:07    20:12


niedziela

9:12    11:12    16:47    20:12

Wrocław, Brucknera

poniedziałek - sobota

7:51    10:06    11:21    13:16    15:36    16:56    18:16    20:21


niedziela

9:21    11:21    16:56    20:21

Wrocław, Psie Pole/PKP

poniedziałek - sobota

7:54    10:09    11:24    13:19    15:39    16:59    18:19    20:24


niedziela

9:24    11:24    16:59     20:24

Mirków

poniedziałek - sobota

7:59    10:14    11:29    13:24    15:44    17:04    18:24     20:29


niedziela

9:29    11:29    17:04    20:29

Długołęka

poniedziałek - sobota

8:02    10:17    11:32    13:27    15:47    17:07    18:27    20:32


niedziela

9:32    11:32    17:07    20:32

Oleśnica, Wrocławska/Bank

poniedziałek - sobota

8:15    10:30    11:45    13:40    16:00    17:20    18:40    20:45


niedziela

9:45    11:45    17:20     20:45

Oleśnica, ul. Rzemieślnicza

poniedziałek - sobota

8:17    10:32    11:47    13:42    16:02    17:22    18:42    20:47


niedziela

9:47    11:47    17:22    20:47

Oleśnica, Wojska Polskiego/Cmentarz

poniedziałek - sobota

8:19    10:34    11:49    13:44    16:04    17:24    18:44    20:49


niedziela

9:49    11:49    17:24    20:49

Oleśnica, Wojska Polskiego/Kopernika

poniedziałek - sobota

8:20    10:35    11:50    13:45    16:05    17:25    18:45    20:50


niedziela

9:50    11:50    17:25    20:50

Spalice

poniedziałek - sobota

8:21   10:36    11:51    13:46    16:06    17:26    18:46    20:51


niedziela

9:51   11:51    17:26    20:51

Spalice, skrzyżowanie

poniedziałek - sobota

8:22    10:37    11:52    13:47    16:07    17:27    18:47    20:52


niedziela

9:52    11:52    17:27     20:52

Cieśle

poniedziałek - sobota

8:28    10:43    11:58    13:53    16:13    17:33    18:53    20:58


niedziela

9:58    11:58    17:33    20:58

Poniatowice

poniedziałek - sobota

8:31     10:46    12:01    13:56    16:16    17:36    18:56    21:01


niedziela

10:01     12:01    17:36    21:01

Ligota Polska

poniedziałek - sobota

8:35    10:50    12:05    14:00    16:20    17:40    19:00    21:05


niedziela

10:05    12:05    17:40    21:05

Gaszowice

poniedziałek - sobota

8:39    10:54    12:09    14:04    16:24    17:44    19:04    21:09


niedziela

10:09    12:09    17:44    21:09

Stradomia Wierzchnia

poniedziałek - sobota

8:43    10:58    12:13    14:08    16:28    17:48    19:08    21:13


niedziela

10:13    12:13    17:48    21:13

Syców, D.A.

poniedziałek - sobota

8:48    11:03    12:18    14:13    16:33    17:53    19:13    21:18


niedziela

10:18    12:18    17:53    21:18

Syców, Targowisko

poniedziałek - sobota

8:51    11:06    12:21    14:16    16:36    17:56    19:16    21:21


niedziela

10:21    12:21    17:56    21:21

Syców, Osiedle

poniedziałek - sobota

8:53    11:08    12:23    14:18    16:38    17:58    19:18    21:23


niedziela

10:23    12:23    17:58    21:23

Pisarzowice

poniedziałek - sobota

8:59    11:14    12:29    14:24    16:44    18:04    19:24    21:29


niedziela

10:29    12:29    18:04    21:29

Mąkoszyce

poniedziałek - sobota

9:01    11:14    12:31    14:26    16:46    18:06    19:26    21:31


niedziela

10:31    12:31    18:06    21:31

Ligota

poniedziałek - sobota

9:03    11:18    12:33    14:28    16:48    18:08    19:28    21:33


niedziela

10:33    12:33    18:08    21:33

Kobyla Góra

poniedziałek - sobota

9:05    11:20    12:35    14:30    16:50    18:10    19:30    21:35


niedziela

10:35    12:35    18:10    21:35

Kobyla Góra, Osiedle

poniedziałek - sobota

9:07    11:22    12:37    14:32    16:52    18:12    19:32   21:37


niedziela

10:37    12:37    18:12    21:37

Bierzów

poniedziałek - sobota

9:09    11:24    12:39    14:34    16:54    18:14    19:34    21:39


niedziela

10:39    12:39    18:14    21:39

Rojów

poniedziałek - sobota

9:13    11:28    12:43    14:38    16:58    18:18    19:38    21:43


niedziela

10:43    12:43    18:18    21:43

Ostrzeszów, ul. Grunwaldzka

poniedziałek - sobota

9:17    11:32    12:47    14:42    17:02    18:22    19:42   21:47


niedziela

10:47    12:47    18:22    21:47

Ostrzeszów, ul. Piastowska

poniedziałek - sobota

9:19    11:34    12:49    14:44    17:04    18:24    19:44   21:49


niedziela

10:49    12:49    18:24    21:49

Ostrzeszów, ul. Kaliska

poniedziałek - sobota

9:22    11:37    12:52    14:47    17:07    18:27    19:47   21:52


niedziela

10:52    12:52    18:27    21:52

OSTRZESZÓW - Kobyla Góra - SYCÓW - Oleśnica - WROCŁAW

Ostrzeszów, ul. Kaliska

poniedziałek - sobota

5:15    6:10    7:30    10:10    12:35   14:15    15:45    17:55


niedziela

6:10    7:30    14:15    17:55

Ostrzeszów, ul. Piastowska

poniedziałek - sobota

5:19    6:14    7:34    10:14    12:39    14:19    15:49    17:59


niedziela

6:14    7:34    14:19    17:59

Ostrzeszów, ul. Grunwaldzka

poniedziałek - sobota

5:21    6:16    7:36    10:16    12:41    14:21    15:51    18:01


niedziela

6:16    7:36    14:21    18:01

Rojów

poniedziałek - sobota

5:25    6:20    7:40    10:20   12:45  14:25    15:55    18:05


niedziela

6:20    7:40    14:25    18:05

Bierzów

poniedziałek - sobota

5:29    6:24    7:44    10:24    12:49    14:29    15:59    18:09


niedziela

6:24    7:44    14:29    18:09

Kobyla Góra, Osiedle

poniedziałek - sobota

5:31    6:26    7:46    10:26    12:51    14:31    16:01    18:11


niedziela

6:26    7:46    14:31    18:11

Kobyla Góra

poniedziałek - sobota

5:33    6:28    7:48    10:28    12:53    14:33    16:03    18:13


niedziela

6:28    7:48    14:33    18:13

Ligota

poniedziałek - sobota

5:35    6:30    7:50    10:30    12:55    14:35    16:05    18:15


niedziela

6:30    7:50    14:35    18:15

Mąkoszyce

poniedziałek - sobota

5:37    6:32    7:52    10:32    12:57    14:37    16:07    18:17


niedziela

6:32    7:52    14:37    18:17

Pisarzowice

poniedziałek - sobota

5:39    6:39    7:54    10:34    12:59    14:39    16:09    18:19


niedziela

6:34    7:54    14:39    18:19

Syców, Osiedle

poniedziałek - sobota

5:45    6:40    8:00    10:40    13:05    14:45    16:15    18:25


niedziela

6:40    8:00    14:45    18:25

Syców, Targowisko

poniedziałek - sobota

5:47    6:42    8:02    10:42    13:07    14:47    16:17    18:27


niedziela

6:42    8:02    14:47    18:27

Syców, D.A.

poniedziałek - sobota

5:50    6:45    8:05    10:45    13:10    14:50    16:20    18:30


niedziela

6:45    8:05    14:50    18:30

Stradomia Wierzchnia

poniedziałek - sobota

5:55    6:50    8:10    10:50    13:15    14:55    16:25    18:35


niedziela

6:50    8:10    14:55    18:35

Gaszowice

poniedziałek - sobota

5:59    6:54    8:14    10:54    13:19    14:59    16:29    18:39


niedziela

6:54    8:14    14:59    18:39

Ligota Polska

poniedziałek - sobota

6:03    6:58    8:18    10:58    13:23    15:03    16:33    18:43


niedziela

6:58    8:18   15:03    18:43

Poniatowice

poniedziałek - sobota

6:07    7:02    8:22    11:02    13:27    15:07    16:37   18:47


niedziela

7:02    8:22    15:07    18:47

Cieśle

poniedziałek - sobota

6:10    7:05    8:25    11:05    13:30    15:10    16:40    18:50


niedziela

7:05    8:25    15:10    18:50

Spalice, skrzyżowanie

poniedziałek - sobota

6:16    7:11    8:31    11:11    13:36    15:16    16:46    18:56


niedziela

7:11    8:31    15:16   18:56

Spalice

poniedziałek - sobota

6:17    7:12    8:32    11:12    13:37    15:17    16:47    18:57


niedziela

7:12    8:32    15:17    18:57

Oleśnica, Wojska Polskiego/Kopernika

poniedziałek - sobota

6:18    7:13    8:33    11:13    13:38    15:18    16:48    18:58


niedziela

7:13    8:33    15:18    18:58

Oleśnica, Wojska Polskiego/Cmentarz

poniedziałek - sobota

6:19    7:14    8:34    11:14    13:39    15:19    16:49    18:59


niedziela

7:14    8:34    15:19    18:59

Olesnica, ul. Rzemieślnicza

poniedziałek - sobota

6:21    7:16    8:36    11:16    13:41    15:21    16:51    19:01


niedziela

7:16    8:36    15:21    19:01

Oleśnica, Wrocławska/Bank

poniedziałek - sobota

6:23    7:18   8:38    11:18    13:43    15:23    16:53    19:03


niedziela

7:18   8:38    15:23    19:03

Długołęka

poniedziałek - sobota

6:36    7:31    8:51    11:31    13:56    15:36    17:06    19:16


niedziela

7:31    8:51    15:36    19:16

Mirków

poniedziałek - sobota

6:34    7:34    8:54    11:34    13:59    15:39    17:09    19:19


niedziela

7:34    8:54    15:39    19:19

Wrocław, Psie Pole/PKP

poniedziałek - sobota

6:44    7:39    8:59    11:39    14:04    15:44    17:14    19:24


niedziela

7:39    8:59    15:44    19:24

Wrocław, C.H. Korona

poniedziałek - sobota

6:47    7:42    9:02    11:42    14:07    15:47    17:17    19:27


niedziela

7:42    9:02    15:47    19:27

Wrocław, pl. Grunwaldzki

poniedziałek - sobota

6:56    7:51    9:11    11:51    14:16    15:56    17:26 19:34 


niedziela

7:51    9:11    15:56    19:34 

Wrocław, "Poczta Główna" - Pl. Społeczny

poniedziałek - sobota

7:02    7:57    9:17    11:57    14:22    16:02    17:32    19:40


niedziela

7:57    9:17    16:02    19:40

Wrocław, ul. Dawida

poniedziałek - sobota

7:08    8:03    9:23    12:03    14:28    16:08    17:38    19:46


niedziela

8:03    9:23    16:08    19:46

linia kursuje 7 DNI w tygodniu, OPRÓCZ 25,26 XII; NOWY ROK oraz II dni WIELKANOCY

© 2016 All Rights Reserved.